KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12508065
nr 1250 8065
Oidentifierad konstnär. Eriksbergs varv. Signerad, daterad Sign T Eriksson, 1963. Olja på duk, 54x81 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:05:26
25/4 13:43:47
100 kr
29/4 16:00:10